Hakkımızda

HAKKIMIZDA & TARİHÇEMİZ

Et Yiyelim , 2013 yılında Keban Entegre Et tarafından Köfte - Kebap - Steak grubunda müşterilerine hizmet vermeye başladı.

1976'da yılında kurulan Keban Entegre Et uzun yıllar boyunca et ve et ürünlerinde hem toptan hem de parakende olarak müşterilerine hizmet verdi. 2013 yılında bilgi, birikim ve tecrübelerini restaurant sektörüne aktarmaya karar verdi ve Et Yiyelim' in kuruluşuna imza attı. Çok kısa sürede bulunduğu bölgede çok sevilen bir restaurant haline gelen Et Yiyelim 2017 yılında Avcılar'da E-5 kenarında bulunan yaklaşık 750m2 kapalı alana sahip 2.şubesinin açılışını yaptı.Et Yiyelim'in bu kadar kısa sürede sevilmesinin sebebi çok köklü bir markanın, 'Et Ustası' olan bir markanın kuruluşu olmasıydı.

Bu açılışın ardından Keban Entegre Et tesisi hizmet kalitesi ve üretim hacmini arttırmak amacıyla yeni tesisin yapımına başladı. 2018 Haziran ayında yapımı biten tesis 1500m2 kapalı alana sahip olup teknolojik ve modern yapısı ile günümüz entegre tesislerine yakışır bir üretim alanına sahip oldu.

Katkısız

Ürünlerimizde lezzet arttırıcı katkı maddeleri kullanılmamaktadır

Doğal

Et ve Et ürünlerimiz; Gıda , Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanmış işletmeler tarafından tedarik edilmekte. Daha sonra Keban Entegre Et tesislerinde Köfte, Kebap ve Steak halini alarak size ulaşmakta.

Özgün Lezzet

Tüm lezzetlerimizde Et Yiyelim imzası bulunuyor. Tarifi bizde saklı lokum gibi köftelerimiz, yumuşacık şaşlık kebabı ve daha fazlası…

Markalarımız